Yeni Sayfa 1
 
 
 

 

P.tesi - C.tesi
09:00 - 19:00

buttonlar.jpg
 Ana Sayfa >  
Ücretsiz Numune

 
 
Ahşap Parke Market siz değerli müşterilerimiz için ücretsiz numune gönderimi yapmaktadır. Parke serilerimiz içinden satın almayı düşündüğünüz herhangi bir ürün için numune talebinde bulunabilirsiniz. Numunelerimiz 40 cm boyunda parke örneklerinden oluşmaktadır. Numune gönderimlerimiz tüm Türkiye ve KKTC sınırları içinden verilecek siparişler için geçerlidir ve kargo bedeli alıcıya aittir.
 
 
İstediğiniz parkenin numune siparişini nasıl vereceksiniz?

1.

Ürün serilerimiz içinde incelediğiniz parkelerimiz içinden tercih ettiğiniz parke rengini belirledikten sonra ürün ismini ya da kodunu not ediniz. Örn; Kayın premium ya da LP02. Toplamda 4 adet ücretsiz numune siparişi verebilirsiniz.Tüm parke çeşitlerimizin bulunduğu özel numune paketimizi de ayrıca küçük bir ücret karşılığında talep edebilirsiniz.
 
     

2.

 0 216 550 65 58 nolu bilgi hattımızdan parke numune siparişinizi vermek için bizi 
arayabilirsiniz.Satış yetkilimiz size bu konuda yardımcı olacak ve gönderimini yapacağımız adres bilgilerinizi sizden alacaktır. Temsilcimizden ayrıca farklı parke önerileri de alabilirsiniz.
     

3.

Siparişini vermiş olduğunuz numunelerimizi hazırladıktan sonra 2 iş günü içinde belirtmiş olduğunuz adresinize postalarız. Talep etmiş olduğunuz numunelerimiz ile birlikte ücretsiz ürün broşürümüzü de edinebileceksiniz.
     

4.

Numune gönderimi yaptıktan sonra, numunelerimizin güvenle ulaştığını teyit etmek ve görüşlerinizi almak üzere sizlerle tekrar irtibata geçeceğiz .

 

Numune gönderim koşullarını okumak için tıklayınız.


NUMUNE GÖNDERİM KOŞULLARI
 

 1. Ücretsiz  numunelerimiz  tüm  parkelerimiz  içinden toplamda  4 adet  sipariş verilebilir.
   
 2. Numune  gönderim  ücreti  alıcı  tarafından  karşılanmaktadır.
   
 3. Tüm  ürün  serilerimizin  bulunduğu  özel  numune  paketimiz  ücrete  tabi  olacaktır.
   
 4. Numune  gönderimlerimiz  tüm  Türkiye  ve  KKTC  sınırları  içinden  verilecek  siparişler  için  geçerlidir.

   
Copyright © 2013 ahsapparkemarket.com Tüm hakları saklıdır